Wynajem

Firma Saller to przedsiębiorstwo kierowane przez rodzinę, reprezentujące dalekosiężny i partnerski sposób działania i myślenia.
Krajowi i zagraniczni najemcy cenią sobie współpracę z nami. Ważne dla naszych partnerów jest szczególnie to, że jedna firma oferuje wszystkie usługi, począwszy od projektowania, poprzez architekturę, budowę, wynajem po zarządzanie nieruchomościami i zarządzanie centrami. Gwarantuje to naszym partnerom wysoką jakość i stanowi gwarancję, że poradzimy sobie profesjonalnie z wyzwaniami stojącymi przed nami w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji.

Objekte-D-Vermietung1

 

Wynajem

Oferujemy powierzchnie do wynajęcia!
Oferujemy do wynajęcia powierzchnie sprzedaży w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji, w szczególności znajdujące się w parkach handlowych, centrach handlowych i domach towarowych, w najlepszych lokalizacjach.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z nami i przesłanie drogą mailową zapytania. Posiadamy w naszym zasobie ponad 300 obiektów w 4 krajach, dzięki czemu jesteśmy dla Państwa silnym partnerem, który może przygotować powierzchnie odpowiednio do wymogów.

Ekspansja

Nasze wymogi przy zakupie działek, projektów i nieruchomości są różnorodne. Nabywamy działki zabudowane i niezabudowane, jaki i ich części.
Kupujemy projekty z lub bez zawartych umów najmu. Jesteśmy w stanie dokonać modernizacji obiektów handlowych wymagających rewitalizacji. Obiekty handlowe kupujemy w Niemczech, Polsce, Czechach i na Słowacji.

 Wachstum-Diagramm-02-1024x519


Jeśli poszukujecie Państwo powierzchni pod najem lub chcecie sprzedać nieruchomości handlowe, prosimy o kontakt.

 

Formularz kontaktowy
Telefon: +49 3643 8674-200
Fax: +49 3643 8674-299
E-Mail: sekretariat-pe@saller-bau.com

Wynajem

Więcej informacji

Dział odpowiedzialny:
Ekspansja i wynajem