KSZTAŁCENIE

Nasze przedsiębiorstwo aktywnie i z sukcesami kształci w następujących zawodach

Aplikant/ka prawniczy/a
Jesteście Państwo zainteresowani ukończeniem etapu kształcenia prawniczego w naszym wewnętrznym dziale prawnym w zakresie prawa najmu i budowlanego? Złożenie aplikacji i rozpoczęcie szkolenia możliwe jest w każdym czasie. Doświadczony i profesjonalny zespół przejmie zadanie szkolenia. Prosimy o złożenie aplikacji przez nasz portal internetowy.

Studia licencjackie w zakresie gospodarki mieszkaniowej i nieruchomości
Wdrożenie w sprawy organizacyjne firmy, następnie 3 miesiące akademii zawodowej, rachunkowość, następnie 3 miesiące akademii zawodowej, handlowy facility management i 3 miesiące akademii zawodowej, techniczny/infrastrukturalny facility management i 3 miesiące akademii zawodowej, zarządzanie umowami i dział kosztów dodatkowych, następnie 3 miesiące akademii zawodowej.

Nasza procedura aplikacyjna w firmie może być rozpoczęta w każdym czasie. Tak samo w każdym czasie możliwy jest początek kształcenia. Jesteśmy absolutnie elastyczni. Prosimy o przesłanie nam swoich dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej lub mailem do działu personalnego.

Praktyki studenckie i uczniowskie (całoroczne)

Oferujemy studentom i uczniom praktyki i płatną pracę wakacyjną w różnych działach naszej firmy, np. w dziale organizacji biura, facility management, dziale zarządzania centrum, dziale prawnym jak i dziale ds. udzielania zleceń budowlanych i controllingu.
Możecie Państwo w trakcie tych praktyk wykonywać interesujące zadania w zaangażowanym zespole.

Chętnie odpowiemy na dalsze pytania dotyczące Państwa aplikacji:

Saller Dział personalny

In der Buttergrube 9
99428 Weimar – Legefeld

Tel: +49 (0) 36 43 / 86 74 169
Fax: +49 (0) 36 43 / 86 74 195
E-Mail: jobs@saller-bau.com

KSZTAŁCENIE

Więcej informacji