KADRA KIEROWNICZA

Charakteryzuje się ponadprzeciętna kreatywnością i gotowością do pracy. Osoby posiadające predyspozycje do kierowniczych stanowisk pracują z pasją i w sposób partnerski, aby spełnianić życzenia klientów oraz realizować wyznaczone cele. Sposób działania kadry kierowniczej charakteryzuje się przedsiębiorczością, umiejętnością rozpoznawania ryzyk, wykorzystywania szans i dążeniem do wyznaczonego celu. Osoby takie posiadają umiejętność rozumienia i oceny potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Jeśli międzynarodowe przedsiębiorstwo to środowisko, w którym dobrze się Państwo czują, jeśli wiedzą Państwo, jak ważne jest zachowanie fair, niezawodność, racjonalność i uczciwość., jeśli są Państwo w stanie współpracować z zespołami projektowymi respektując się nawzajem, są osobowościami z odpowiednimi kompetencjami oraz chętnie podejmują Państwo kompleksowe wyzwania, mają Państwo do wyboru dwie ścieżki rozwoju: jako specjalista lub kierownik zespołu.

 

SPECJALIŚCI – SUKCES MOTYWUJE

Naszym celem jest nie tylko kształcenie. Chętnie przyjmujemy kandydatów z ukończonym wykształceniem zawodowym i studiami lub z wieloletnim doświadczeniem zawodowym – każdy jest mile widziany. Chcemy dać Państwu szansę rozwoju mocnych stron. Ciekawe spektrum naszej działalności w kraju i za granicą daje Państwu sposobność odkrywania nowych wyzwań. Zacznijcie i rozwijajcie Waszą karierę u nas!

Od prostych czynności biurowych aż po międzynarodowe zarządzanie – wszelkie opcje są możliwe.

Prosimy zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami pracy bądź złożyć aplikację z własnej inicjatywy.

KADRA KIEROWNICZA

Więcej informacji