DZIAŁY

entwicklung-300x200

Ekspansja i wynajem

Kto stoi w miejscu ten traci! Stale szukamy ciekawych obiektów i projektów. Dzięki nim możemy wynajmować nieruchomości, które posiadają wszelkie cechy, aby odnosić w przyszłości sukcesy.

bauvergabe-300x200

Budowa i jej nadzór

Wiemy, co dzieje się na naszych placach budowy! Naszym zadaniem jest kontrola jakości, terminów i całego procesu budowy.

fm-300x237

Facility-Management

Administrowanie obiektami to nasze główne zadanie. Obejmuje ono troskę o porządek, czystość i bezpieczeństwo, utrzymanie funkcji budynku i odpowiedzialność za wszelkie sprawy najemców.

recht-300x198

Dział prawny

Sprawdzamy wszelkie kwestie prawne (np. prawa budowlane, najmu) dążąc do znalezienia najlepszych rozwiązań.

zq5upzbq

Architektura i planowanie

Planujemy nasze budowy. Projektujemy i wykonujemy pojedyncze obiekty, parki handlowe i centra handlowe.

jqc2hqwu

Międzynarodowa koordynacja

Koordynujemy przepływ informacji między krajami, wykonujemy czynności sprawdzające i towarzyszymy podejmowaniu decyzji przez zarząd.

m1qdrqbb

Zarządzanie centrami

Naszym zadaniem jest troska! Troszczymy się o nasze parki i centra handlowe.

eddjqb3c

Dział asystentów zarządu

Asystent(ka) zarządu ma możliwość współdziałania przy rozwoju przedsiębiorstwa.

k8gm0x8q

Dział finansowania

Współpracujemy z renomowanymi bankami krajowymi i międzynarodowymi oraz troszczymy się o zabezpieczenie finansowania naszych nieruchomości.

eoy4xenc

Dział organizacyjny

Troszczymy się o techniczne wyposażenie i opiekę nad systemem informatycznym gwarantując w ten sposób sprawny przebieg pracy w naszym przedsiębiorstwie.

fin3an0v

Dział personalny

Dobrze prosperujące przedsiębiorstwo funkcjonuje tylko dzięki kompetentnym, zmotywowanym pracownikom. Naszym zadaniem jest, aby właściwe talenty zaangażować w naszym przedsiębiorstwie na właściwych mi

poueorzv

Reklama i Marketing

Kreatywność to podstawa! Nasza własna „fabyka pomysłów” rozwija koncepcje reklamowe i wdraża je w naszej firmie i centrach handlowych.

r46ru9re

Dział ds. kosztów dodatkowych / benchmark

Sporządzamy coroczne rozliczenia kosztów dodatkowych dla naszych międzynarodowych najemców. Prowadzimy sprawy związane z zarządzaniem energią i benchmarkingiem oraz troszczymy się o rentowność naszych

4vmnwv2i

Compliance/Controlling

Kontrolujemy przestrzeganie firmowych zasad w kraju i za granicą oraz prowadzimy uczciwą współpracę z naszymi partnerami biznesowymi.